Posts Tagged ‘West highland white terrier’

Gdzie szukamy pomocy?

Czasami w naszym życiu pojawiają się takie sytuacje, które w pewien sposób nas załamują. Traumatyczne wydarzenia sprawiają, że coraz częściej zaczynamy szukać pomocy. Co ciekawe tylko nieliczne osoby udają się od razu do specjalisty. Zdecydowana większość ludzi szuka pomocy w mediach czy Internecie. Wiadomo, że te nośniki posiadają bardzo dużo informacji. Przoduje w tym zwłaszcza Internet. Jednakże czy wiedza z sieci wirtualnej na pewno nam pomoże? Wielu specjalistów bije na alarm. Ludzie bowiem zanim wierzyć ich wiedzy, wierzą w to wszystko, co powie im lekarz, psycholog czy pedagog z Internetu. Musimy jednak pamiętać, że tak naprawdę nie mamy pewności czy osoba, z którą rozmawiamy jest ta, za którą się podaje. W wirtualnej sieci każdy może być kimś innym. Uczeń szkoły podstawowej w oka mgnieniu staje się profesorem w danej dziedzinie i odwrotnie. Dlatego też szukając pomocy powinniśmy przede wszystkim zachować zdrowy rozsądek. Oczywiście można korzystać z rad internetowych pomocników.

Witam nazywam się Aneta Kownacka i prowadzę bloga o mediach i reklamie w internecie. Znajdziesz tutaj wiele artykułów dotyczących życia w świecie mediów i reklamy. Będzie mi bardzo miło jeśli skomentujesz, gdy będzie Ci się podobał jakiś wpis.

Potężna walka o klienta

Firmy telekomunikacyjne również korzystają ze środków masowego przekazu, aby stać się bardziej popularne i zyskać nowych klientów. Mamy obecnie na rynku ogromna ilość przedsiębiorstw telekomunikacyjnych, oferujących nam coraz to lepsze abonamenty. Trudno jest im się przebić przy tak ogromnej konkurencji. Na szczęście dobra reklama w mediach bardzo dużo im daje. Często zapamiętujemy takie spoty po ich nietypowej treści, grafice i podkładom muzycznym. Zawierają one informacje o promocjach, które są dostępne w salonach firmowych w danym czasie. Ludzie lubią jak cos jest w niższej cenie niż normalnie, dlatego treści zawarte w reklamie kuszą ich. Media potrafią wypromować wszystko, co by to nie było. Poza abonamentami telefonicznymi firmy te proponują nam również pakiet internetowy z bardzo dobrymi paramentami. Połączenie Internetu z telefonem można kupić razem w bardzo korzystnym pakiecie. Wszystkie te wiadomości dostarczane nam są przez to ze mamy dostęp do nośników medialnych takich jak telewizor, radio, Internet i prasa.

Witam nazywam się Aneta Kownacka i prowadzę bloga o mediach i reklamie w internecie. Znajdziesz tutaj wiele artykułów dotyczących życia w świecie mediów i reklamy. Będzie mi bardzo miło jeśli skomentujesz, gdy będzie Ci się podobał jakiś wpis.